DIY: Dekoracje na wesele

DSC_6701

Zawsze podziwiałam firmy, które zajmują się przygotowaniem dekoracji ślubnych. Mają one w sobie pewnie specjalny klimat – są takim trochę bajkową otoczka całej uroczystości, jaką jest ślub i wesele. No i spójrzmy prawdzie w oczy – nie mamy na co dzień możliwości tak zaszaleć z dekoracjami, jak w przypadku takiego wydarzenia 😉 W tym roku miałam przyjemność pomagać moim znajomym w przygotowaniu części „wizualno-artystycznej” na ich wesele. Przyszła Panna Młoda miała wizję tego, jak chciałaby, aby wyglądały dekoracje, ja natomiast podsuwałam jej różne pomysły. Dziś chciałabym Wam pokazać efekt końcowy.

Za uprzejmością Angeli i Bartka mogę pokazać Wam zdjęcia z ich albumu ślubnego, które wykonała Agata Piątkowska. Ja na weselu też byłam, ale tym razem bez aparatu 😉

Angela z Bartkiem przedstawili nam swoją koncepcję tego, jak chcieliby, aby wszystko wyglądało, po czymu musieli uciekać na przygotowania, a ja wraz z siostrą Panny Młodej dzielnie waczyłyśmy z czasem, aby w godzinę udekorować salę. Pani Fotograf Agatka również nam pomagała!

DSC_6662

DSC_6603

Numerki na stołach są mojego autorstwa – są wykonane z prawdziwego mchu – o nich szykuję dla Was oddzielny post.

DSC_6701

Kompozycja z plastrów drewna, mchu i świec na stole Państwa Młodych jest również mojego autorstwa.

DSC_7924

swiece

Ja również stoję za projektem winietek, menu weselnego i rozkładu stołów z usadzeniem gości przymocowanego do sztalugi 😊

DSC_6709

menu (1)

tablica

Na prośbę Pana Młodego przygotowałam też im bony na dla Gości, które rozdawane były podczas konkursów – pmysł Bartka, wykonanie moje ;)

DSC_8564

 

Dodaj komentarz