DIY: Świąteczne stroiki – wieńce

_dscf1685

Dekorujecie swoje domy na święta? Wciąż wybieram miejsce na postawienie choinki, ale powoli wprowadzam do mieszkania delikatne świąteczne akcenty. Dziś chcę Wam pokazac dwa proste i szybkie w wykonaniu pomysły na świąteczne stroiki – wieńce. Jeden z dominacją złota, asymetryczny i bardziej elegancki, drugi z przewagą czerwieni, bardziej radosny.

DIY: Christmas decorations – wreaths

Are you decorating your homes for Christmas? I’m still choosing a place to place the Christmas tree, but slowly I’m bring into the interiors delicate festive accents. Today I want to show you two simple and quick ideas for Christmas decorations – wreaths. One of the dominance of gold, asymmetrical and more elegant, the other with a predominance of red, more joyful.

 

Będziemy potrzebować / We will need
wiklinowe wieńce / wicker wreaths
sztuczne gałązki jarzębiny i ostrokrzewu / Artificial twigs of rowan and holly
ozdobne sznurki – papierowy i czerwono-biały / decorative strings – paper and red-and-white
złote elementy dekoracyjne / gold decorative elements
klej do kraftów lub pistolet na ciepły klej / craft glu or glue gun to hot glue

_dscf1622

Pierwszy, złoty zdecydowałam się wykonać i utrzymać w prostym, ale asymetrycznym stylu. Miał być elegancki, ale delikatny, bez zbytniej przesady i patosu. Wykorzystałam do niego przyklejone złote elementy, szyszkę, kilka gałązek jarzębiny i ostrokrzewu. Całość przewiązałam papierowym sznurkiem, który dobrze komponował się z kompozycją.

_dscf1623

_dscf1624

_dscf1625

_dscf1626

_dscf1627

Drugi wianek jest bardziej radosny, dominuje w nim czerwień. Również posiada złote akcenty, ale w ograniczonej ilości. Przewiązany jest czerwono-białym sznurkiem. Figurka renifera nadaje mu dodatkowo świątecznego akcentu.

_dscf1680

_dscf1682

_dscf1683

_dscf1685

Dodaj komentarz