Trzecie urodziny NatiThinkPink

_DSCF8723

Trzy lata. Wow. Powiem nieskromnie – jestem z siebie dumna – serio! Z tego, że publikuję systematycznie, że ani razu nie miałam chwili zwątpienia, że ciągle udaje mi się czerpać nowe pomysły i przedstawiać Wam coś nowego. A to wszystko dzięki Wam – waszym komentarzom, ciepłym słowom i prośbom o więcej!

Dziękuję! :)

Co prawda urodziny bloga były wczoraj, ale w związku z faktem, iż każdą wolną chwilę pochłaniają ostatnio wizyty w marketach budowlanych i galeriach wnętrz, z góry przepraszam za niesystematyczność, jaka może się pojawić. Aczkolwiek mam nadzieję, że nic takiego nie będzie mieć miejsca :) Ten rok będzie – mam nadzieję – obfity w większość ilość DIY w „dużym wydaniu”. Szykuję dla Was posty związane z wykończeniem i dekorowaniem mieszkania. Dopiero się rozkręcamy, ale możecie spodziewać się solidnej porcji nowych rzeczy ;)

Po tych trzech latach mogę pochwalić się kilkoma projektami, w jakich uczestniczę :) Pierwszy, to wspomniana już przez mnie współpraca z Dawanda – moje tutoriale DIY możecie znaleźć w ich stronie poświęconej DIY.

Od roku współpracuję również z firmą Bury Trade – jest to polska firma zajmująca się hurtowym handlem warzyw i owoców. Firma Bury postanowiła propagować zdrowe odżywianie, a także zachęcać do wykorzystywania różnorodnych warzyw i owoców w diecie. W ten sposób postała strona goto-wanie.pl. Jestem autorem wszystkich przepisów znajdujących się w witrynie. Spora ich część pojawiła się już na blogu, ale znajdziecie tam również te, które nigdy nie były przez mnie publikowane :)

Z okazji urodzin bloga przygotowałam dla Was także cytrynowy tort z owocami! :)

Three years. Wow. I will say immodestly – I’m proud of myself – seriously! With that published regularly, that had never had a moment of doubt that still manage to draw new ideas and show you something new. And it’s all thanks to you – your comments and warm words and requests for more!

Thank you! :)

The blog’s birthday was yesterday, but due to the fact that every moment absorb recent visit to the DIY stores and interior galleries, I apologize in advance for unsystematic that may arise. However, I hope that nothing like this will take place :) This year will be – hopefully – the most abundant amount of DIY in the „big scale”. I’m preparing for you posts related to the finishing and decorating the apartment. Just getting started, but you can expect a huge portion of new things;)

After these three years, I can boast of several projects in which I participate :) The first is the already mentioned by me to collaborate with Dawanda – my DIY tutorials can be found on their website dedicated to DIY.

Since I started the cooperation with the company Bury Trade – a Polish company engaged in the wholesale of fruit and vegetables. The Bury the company has decided to promote healthy eating, as well as encourage the use of a variety of vegetables and fruits in your diet. To do that they prepared a website goto-wanie.pl. I am the author of all the recipes contained in the site. A large part of them already appeared on the blog, but you will find there are also those which were never published by me before :)

On the occasion of the birth of the blog I have prepared for you the lemon cake with fruits! :)

_DSCF8720

_DSCF8721

_DSCF8723

_DSCF8727

_DSCF8728

_DSCF8730

2 myśli na temat “Trzecie urodziny NatiThinkPink

  1. Gratulacje Taluniu,
    kocham Cię bardzo i jestem dumna z tego, że mam taką wspaniałą Córkę. Bądź sobą, realizuj marzenia, rób to co lubisz, pielęgnuj przyjaźń i dbaj o miłość.Przecież chcieć, to móc.

Dodaj komentarz