DIY: Zielony naszyjnik w stylu mali ze srebrnym liściem

_DSCF7331

Czasami zrządzenia losu płatają nam figle i tak było z tym naszyjnikiem. Dziś mogę Wam pokazać jego zdjęcia, ale niestety od wczoraj już nie istnieje ;) Przypadkowo zaczepiłam o niego torebką w galerii handlowej i praktycznie wszystkie koraliki posypały się po holu turlając się i skaczą w wszelkich możliwych kierunkach. Nie miało sensu ich zbieranie. Został mi tylko frędzel z liściem i kilka kulek, które wpadły do torebki… Ale naszyjnik był moim zdaniem bardzo udany i chyba po prostu zrobię sobie drugi identyczny :D Zrobiony na wzór mali buddyjskiej, podobnej do tej, jest prosty i delikatny, ale jednocześnie daje mocny akcent kolorystyczny.

DIY: Green mala style necklace with silver leaf

Sometimes twist of fate makes us pranks and so it was with this necklace. Today I can show you the pictures, but unfortunately because of yesterday accident it no longer exists ;) Accidentally I caught on it my bag in the mall and virtually all the beads flew through the lobby jumping in all possible directions. It didn’t make sense for me to collect them. Just tassel with a leaf and a few beads left, because they fell into my bag… But the necklace was in my opinion very nice and probably I’ll just do a second one :D It was made based on Buddhist mala, like this, and is simple and delicate, but at the same time gives a strong accent of the color.

Będziemy potrzebować / We will need:

Szklane koraliki / glass beads

mulinę / mouline threads

zawieszkę w kształcie liścia / pendant in the shape of a leaf

srebrne tunele / silver tunnels

ogniwa jubilerskie / jump rings

_DSCF7324

Koraliki nawlekamy na sznurek. Nawlekając je pamiętajmy, aby dodatkowe ozdobne koraliki umieścić tak, aby po założeniu naszyjnika były w tym samym miejscu. Sznurki należy zawiązać mocno na supełki i ukryć końce w koralikach.

_DSCF7325

Z muliny robimy frędzel i nawlekamy go na ogniwo.

Listek nakładamy na ogniwo i przyczepiamy do naszyjnika razem w tym samym miejscu.

_DSCF7328

Co sądzicie o takim połączeniu kolorystycznym?

_DSCF7329

_DSCF7333

_DSCF7331

_DSCF7334

_DSCF7332

Dodaj komentarz