DIY: Świąteczna zimowa dekoracja z domkiem z piernika

Na moim drugim blogu znajdziecie przepis na domek z piernika, a tymczasem zapraszam Was na tutorial z wykorzystaniem takiej przyśpieszonej wersji. Gotowe elementy na domek wraz z klejem lukrowym i posypkami kupiłam w Ikei, ale widziałam podobne też np. we Flying Tiger. Dziś mam dla Was prosty pomysł na typowo zimową scenerię, która zdecydowanie wprowadzi świąteczno-zimowy klimat do Waszego mieszkania.

 

Będziemy potrzebować:

różnej wielkości dekoracyjne choinki (ja mam m.in te i te)

sztuczny śnieg

domek z piernika (polecam ten zestaw i ten klej)

mały samochodzik

IMG_8145

Domek z piernika należy przygotować według instrukcji składania, ale kwestia dekoracji jest już indywidualna i tylko Wasza wyobraźnia Was ogranicza. Możecie udekorować go tylko na biało, dodać kolorowe lukry albo posypki – możecie zrobić co tylko chcecie. Ja postawiłam na taki rustykalny/serwetkowy klimat.

Wasz domek polecam składać na kawałku kartonu aby łatwo było go bezpiecznie przenieść. Następnie należy obsypać go dookoła sztucznym śniegiem, ustawić wokół choineczki i postawić przed domkiem autko z przywiązaną na dachu choinką. To różowe autko być może pamiętacie z tej ubiegłorocznej dekoracji.

IMG_8173

IMG_8177

IMG_8156

IMG_8183

d1 (1)

IMG_8162

IMG_8160

IMG_8164

IMG_8179

0 comments on “DIY: Świąteczna zimowa dekoracja z domkiem z piernikaAdd yours →

Leave a Reply