Moje ulubione blogi DIY 2

abm

Kilka razy już dzieliłam się z Wami blogami DIY, które obserwuję i które oglądam, ale z jakiegoś powodu nie umieściłam w rankingu jednego, któremu jestem wierna od wielu wielu lat, a który codziennie dostarcza świeżą dawkę inspiracji. Ten blog to A Beautiful Mess.

 

Prowadzą go dwie siostry: Elsie i Emma, które zapraszają do współpracy swoich znajomych oraz inne autorki blogów, które również śledzę – właśnie dzięki nim! Tematyka jest bardzo wszechstronna, od biżuterii, przez przepisy, kostiumy na Halloween, polecenia naturalnych kosmetyków, wystrój wnętrz a także renowacje domów, bo dziewczyny prowadzą też kilka BnB. Koniecznie zajrzyjcie na ich bloga!

abm

Poniżej możecie zobaczyć tylko ułamek tego, co czeka na Was u nich na stronie:

abm2

Drugim blogiem, o którym już kiedyś Wam pisałam, ale wówczas trochę inaczej się nazywał jest Collective Gen. Wówczas blog nazywał się A Pair and a Spare, a prowadząca go Geneva mieszkała ze swoim chłopakiem w Hong Kongu i tam prowadziła studio. Teraz ich rodzina się powiększyła, kupili dom i przeprowadzili się do rodzinnej Australii, a sama forma bloga uległa odświeżeniu! Uwielbiam go jednak wciąż i chętnie regularnie zaglądam.

cg

cg2

Dodaj komentarz