NatiThinkPink ma 5 lat!

5 lat! 5 lat to szmat czasu. To jest naprawdę niesamowite i czuję jednocześnie dumę i wzruszenie. Po raz kolejny jestem w szoku, że jakimś cudem nie wyczerpała mi się studnia pomysłów, że się nie zniechęciłam i pozostałam regularna w tworzeniu treści na bloga. Przez te pięć lat opublikowałam aż 712 postów, co daje średnio 3 posty tygodniowo. 

Dziękuję po raz kolejny Wam wszystkim za to, że chce Wam się tu zaglądać, za Wasze mile słowa, za konstruktywną krytykę, za entuzjazm i za pomysły na nowe wpisy. Dziękuję też za wypełnienie ankiety kilka miesięcy temu – wszystkie Wasze odpowiedzi były niezwykle dla mnie cenne i to właśnie dzięki nim powstał mój nowy projekt!

Jest to coś, o czym myślałam już od jakiegoś czasu i pierwsze kroki ku powstaniu postawiłam już w czerwcu zeszłego roku. Moi drodzy – kulinarna część mojego bloga wchodzi na nowy poziom! Przedstawiam Wam  – tum-tu-ru-rum:

HUNGRY FLAMINGO

Mam nadzieję, że mój nowy blog się Wam spodoba i od razu spieszę z wyjaśnieniem – NatiThinkPink będzie nadal funkcjonować w takiej same formie. Nowy dedykowany będzie tylko dobremu jedzeniu :) Nowy blog ma opcję drukowania przepisów, więc mam nadzieję, że forma ta będzie dla Was bardziej przystępna. Jestem ciekawa Waszych opinii :)

Tym samym zostawiam Was z nowymi przepisami na Hungry Flamingo, niepublikowanym nigdy na NTP – poza kolorową sałatką, która była wpisem testowym ;)

DZIĘKUJĘ!!!! <3

Nati

0 comments on “NatiThinkPink ma 5 lat!Add yours →

Leave a Reply