NatiThinkPink ma 4 lata!

_DSCF2361

Cztery lata! Tylko cztery i aż cztery. Z jednej strony ten czas upłynął mi prawie jak mrugnięcie okiem, ale z drugiej, patrząc na liczbę postów, jakie opublikowałam przez ten okres widzę, jak dużo się przez ten czas wydarzyło. Włącznie z dzisiejszym postem opublikowałam łącznie 569 postów. Dziękuję Wam, że tu zaglądacie, że czytacie posty. Dziękuję za każde miłe słowo. Mam nadzieję, że nie zabraknie mi energii i pomysłów na więcej. Trzymajcie za mnie kciuki ;)

NatiThinkPink has four years!

Four years! Only four and as many as four. On the one hand, the time was almost like the blink of an eye, but on the other hand, looking at the number of posts that I published through this period I see that a lot during this time happened. Including today’s post I published 569 posts. Thank you for visiting blog and reading the posts. Thank you for every kind word. I hope I won’t run out of energy and ideas for more. Keep your fingers crossed for me ;)

Z tej okazji przygotowałam dla Was 4 fakty na mój temat, o których większość z Was prawdopodobnie nie wie:

  1. Mam nerwicę natręctw (niezdiagnozowaną :P)- uwielbiam symetrię i niesamowicie irytuje mnie, gdy coś jest nierówne – np. kubki w szafce ustawiam uszkiem skierowanym w tą samą stronę, szklankę do piwa zawsze ustawiam idealnie na środku podkładki, nawet jedzenie lubię kroić w równe porcje.
  2. Mam fobie żywieniowe – zawsze wyciągam te małe niteczki przyczepione do żółtek, nie jem niczego co zawiera surowe jajko lub jajka, którego sama nie przygotowałam ;)
  3. Jako dziecko chciałabym być projektantką mody – szyłam kolekcje mody ze ścinków materiałów, które podbierałam mojej babci i wieszałam je na mini wieszakach zrobionych tektury.
  4. Uwielbiam planować – mam zawsze zaplanowany dzień – można wręcz powiedzieć, że w pewnych kwestiach urosło to do rangi rutyny. Rano np. mam ustalone z czym muszę zdążyć co do konkretnej godziny. Jeżeli natomiast coś idzie nie zgodnie z moim planem, albo się opóźnia, to robię się nerwowa i strasznie mnie to wkurza.

_DSCF2366

On this occasion, I prepared for you 4 facts about me, which most of you probably do not know:

  1. I have obsessive-compulsive disorder (undiagnosed :P) – I love the symmetry and incredible annoys me when something is uneven – eg. Cups in the cupboard I set by ear facing in the same direction, a glass of beer always I set perfectly in the middle of the pad, even the food I like to cut into equal portions.
  2. I have a phobia habits – always pull out these little strings attached to the yolk, I do not eat anything that contains raw egg or eggs in general which I didn’t prepare myself ;)
  3. As a child, I wanted to be a fashion designer – I sewed fashion collections from scrap of material that I was snatching from my grandmother and hung them on mini hangers made of cardboard.
  4. I love to plan – I have always my day planned – you can even say that on certain issues it has grown to the level of routine. Morning, for example. I have scheduled what I need to do for a specific time. But if things are not going according to my plan, or are delayed, it makes me terribly nervous, and it pisses me off.

_DSCF2365

P.S. Przepis na ten obłędnie czekoladowo-orzechowy tort już niebawem! ;)

P.S. The recipe for this insanely chocolate-nut cake soon! ;)

Dodaj komentarz