DIY: Bransoletka ze złotymi zawieszkami

_DSCF6516

Wróćmy na chwilę do sznurkowych bransoletek. Czasami mam tak, że robiąc wiele projektów w krótkim czasie zdarza mi się, że pewne zdjęcia zagubią się pomiędzy innymi i trafiam na nie dopiero po kilku miesiącach, albo nagle sobie o nich przypominam. Mniej więcej tak było z tą bransoletką. Ale całe szczęście, że o niej nie zapomniałam, bo szkoda by było ;) Najbardziej podoba mi się w niej połączenie kolorów – popielatego i złota i motyw roślinny.

DIY: Bracelet with gold pendants

Let’s go back for a while to string bracelets. Sometimes I have so that by doing a lot of projects in a short time it happens to me that some pictures will get lost among the other and I get on them after a few months, or suddenly I remember about them. More or less it was with this bracelet. But, fortunately, that I haven’t forgotten about it – it would be regrettable;) What I like most in the combination of colors – ash gray and gold with floral motif.

Będziemy potrzebować / We will ned:

Sznurek stapialny / String to melt

Ogniwa jubilerskie / Jump rings

Karabińczyk / Carabiner

Złote zawieszki / Gold pedants

_DSCF6509

Ze sznurka odmierzamy odpowiednią długość zostawiając zapas na supełki i wiązania – bransoletka powinna owinąć się wokół nadgarstka dwa razy. Na jednym końcu ze sznurka zawiązujemy pętelkę, a na drugim mocujemy karabińczyk na ogniwie. Przytapiamy nad ognie supełki, aby się nie rozwiązywały.

_DSCF6513

Zawieszki nawlekamy na ogniwa.

_DSCF6510

Zawiązujemy supełki, ustawiając je tak, aby po owinięciu nie znajdowały się w jednej linii, tylko w pewnej odległości od siebie. W supełki wkładamy ogniwa z zawieszkami.

_DSCF6511

Bransoletka jest gotowa :)

_DSCF6514

_DSCF6516

_DSCF6515

_DSCF6517

Dodaj komentarz