DIY: Czterorzędowa bransoletka w kolorze fuksji i błękitu

Bransoletkę tego typu chciałam zrobić już od dawna, ale jakoś nie mogłam się do tego zebrać. Nie wiem czemu, bo jej wykonanie jest całkiem szybkie i nie wymaga jakichś specjalnych umiejętności :) Połączenie fuksji z błękitem to taki letni akcent. Kojarzy mi się z lodami nad wodą ;P

DIY: Bracelet in fuchsia and blue

This type of bracelet I wanted to do for a long time, but somehow I could not get myself to do it. I do not know why, because making of it is quite fast and doesn’t require any special skills :) The combination of fuchsia and blue colors is a summer accent. It reminds me of ice creams over the water ;P

Będziemy potrzebować / We will need:

Szklane koraliki w dwóch kolorach / Glass beads in two colors

Zakończenia do podwiązywania / Endings for tying

igłę i nitkę / needle and thread

łańcuszek / chain

ogniwa jubilerskie / jump rings

karabińczyk / carabiner

Klej Magic / Magic Glue

Mini kombinerki / Mini pilers

_DSCF5979

Nitkę mocno przywiązujemy do pierwszego oczka zakończenia i nawlekamy na nią pierwszy sznur koralików. Ich ilość zależy od rozmiaru nadgarstka, więc musicie sobie indywidualnie odmierzać. Pamiętajcie, aby zostawić zapas na zapięcie.

_DSCF5980

Kiedy przechodzicie do kolejnego sznurka upewnijcie się, że przejścia nitki z jednego oczka do drugiego będą zawsze po tej samej stronie zakończenia – dzięki temu podczas noszenia nitki schowane będą od wewnętrznej strony i nie będą widoczne.

_DSCF5981

Gdy skończycie nawlekanie koralików zabezpieczcie supełki nici klejem Magic, aby się nie rozwiązały. Na koniec za pomocą mini kombinerek przyczepcie ogniwa, karabińczyk i łańcuszek na przedłużkę.

_DSCF5983

_DSCF5984

 _DSCF5987

Gotową bransoletkę można nosić na dwa sposoby: standardowo, lub też skręcając koraliki przed zapięciem.

_DSCF5988

_DSCF5992

_DSCF5989

_DSCF5990

_DSCF5991

0 comments on “DIY: Czterorzędowa bransoletka w kolorze fuksji i błękituAdd yours →

Leave a Reply