DIY: Bransoletka z białego rzemienia

_DSCF5971

Rzemienia chyba jeszcze u mnie na blogu w biżuterii nie było. Pora to nadrobić. Zaczełam od bransoletek, ale na nich się chyba nie skończy. Nie mialam pojęcia, że to jest aż tak wzięczny materiał do pracy – elastyczny i pięknie się układa. A ponieważ zamsz jest hitem tego sezonu, to takie bransoletki fajnie wpiszą się w ten trend.


DIY: Bracelet with white thong

I think I haven’t use thong in DIY on my blog in jewelry yet. It’s time to catch up. I started from the bracelets, but they probably will not the last. I had no idea that this is so grateful material to work with – flexible and beautifully arranged. And because suede is a hit this season, so this bracelet will perfectly fits into this trend.

Będziemy potrzebować / We will need:

biały rzemień / white thong
końcówki do wklejania / tip for pasting
srebrny łańcuszek / silver chain
ogniwa jubilerkie / jump rings
karabińczyk / carabiner
mini kombinerki / mini pilers
Klej Magic / Magic Glue

_DSCF5890

Z rzemienia wycinamy trzy równej długości paski i zaplatamy je w warkocz. Ja przygotowałam go wcześniej spinając końce spinaczami do papieru – dzięki temu rzemień się uformował i nie rozwijał, co umożliwiło mi wklejanie.

Końcówki smarujemy klejem i wklejamy do środka rzemień. Można pomóc sobie wykałaczką, aby ścisnąć w środku wszystkie końce.

_DSCF5891 _DSCF5893

Gdy klej przyschnie mocujemy ogniwa i karabińczyk oraz łańcuszek na przedłużkę.

_DSCF5894

_DSCF5967

_DSCF5969

Gotowe :)

_DSCF5970

_DSCF5971

_DSCF5973

_DSCF5972

Dodaj komentarz