DIY: Naszyjnik z zawieszką z kolczyka :)

_DSCF3037_

 

W przerwie między relacją ze Sri Lanki kolejne DIY. Myślę, że nie jedna z Was miała w życiu taką sytuację, że zgubił się jeden kolczyk od pary, które bardzo lubiłyście. I co teraz? Jeśli chcecie przedłużyć jego życie i nie planujecie się z nim rozstawać, można wykorzystać go do czegoś innego – np. jako zawieszkę do naszyjnika. Ja w ten sposób wykorzystałam metalową obręcz z doczepionymi do niej pięknymi szklanymi koralikami w odcieniach czerwieni.

 

 DIY: Necklace with pendant made of earring :)

In between the relation from Sri Lanka I have for yu next DIY. I think that some one of you had in your life such a situation, when you lost one earring from a pair that you like very much. And what now? If you want to prolong its life, and do not plan to get rid of it, you can use it for something else – eg. as a pendant to the necklace. I used a metal rim trailed with beautiful glass beads in shades of red.

 

Będziemy potrzebować / We will need:

Łańcuszek (kolor zależnie od tego, jaki będzie Wam pasować – ja użyłam starego złota) / Chain (color depending on what will suit you – I’ve used old gold)

Karabińczyk / Carabiner

Ogniwa jubilerskie / Jump rings

Stary kolczyk / Old earring

_DSCF3032

Z łańcuszka odmierzyłam odpowiednia długość. Podzieliłam go na dwa odcinki o tej samej długości. Dodałam ogniwo i karabińczyk na zapięcie.

_DSCF3033

Końcowe ogniwa rozszerzyłam.

_DSCF3034

Z kolczyka usunęłam bigiel, zostawiając samą zawieszkę.

Za pomocą mini kombinerek przymocowałam zawieszkę do łańcuszka.

_DSCF3035

Stary kolczyk w nowym wydaniu wygląda całkiem interesująco :)

_DSCF3036

_DSCF3040

_DSCF3037_

_DSCF3041

 

Dodaj komentarz