DIY: sznurkowe bransoletki z różnymi zawieszkami

__DSCF2209_.jpg

Wracamy do sznurkowych bransoletek J Mam nadzieję, że jeszcze się Wam nie znudziły :P Schemat ich wykonania jest ten sam, jak poprzednich, różnią się jedynie zawieszkami i dodatkami. Dzisiaj taki mix różnych elementów – szklanych zawieszek, złotych kolców i srebrnych metalowych koralików. Wyglądają dobrze zarówno razem, jak i osobno.

DIY: String bracelets with various charms

We return to of string bracelets :) I hope you still are not bored :P The outline of their implementation is the same as the previous, differ only in hangers and additives. Today, such a mix of different elements – glass pcharms, gold and silver metal spikes and beads. They look good both together and separately.

 

Będziemy potrzebować / We will need:

Stapialne sznurki o średnicy 2mm / Meltable strings with a diameter of 2 mm

Szklaną gwiazdkę / Glass star bead

Metalowe stopery – jednolite i ażurowe / Metal stoppers – smooth and openwork

Metalowe złote kolce / Gold metal spikes

Szpilki jubilerskie / Jewelry pins

Ogniwa jubilerskie / Jump rings

Karabińczyk / Carabiner

Mini kombinerki / Mini pilers

_DSCF2590.jpg

_DSCF2595.jpg

Ze sznurków wycinamy paski odpowiedniej do naszych nadgarstków długości, zostawiając zapas na regulację. W przypadku bransoletki owijanej kilka razy zostawiamy mniej zapasu, wystarczy tyle, aby przywiązać ogniwo i karabińczyk.

Ażurowe stopery i gwiazdkę nawlekamy na szpilki płasko zakończone i za pomocą kombinerek dorabiamy im pętelkę.

_DSCF2593.jpg

_DSCF2598.jpg

Na sznurki nawlekamy nasze elementy – w przypadku pojedynczej zawieszki mocując ją za pomocą supełka, żeby się nie przesuwała, w przypadku koralików ograniczając  im zasięg supełkami po obu stronach.

  __DSCF2214_.jpg

Bransoletki regulowane zakańczamy tak, jak w przypadku poprzednich sznurkowych bransoletek. Do bransoletki owijanej dowiązujemy ogniwo i karabińczyk. Supełki i końcówki podtapiamy nad ogniem, żeby się nie rozwiązywały.

_DSCF2209.jpg

_DSCF2211.jpg

_DSCF2210.jpg

_DSCF2213.jpg

_DSCF2216.jpg

_DSCF2215.jpg

_DSCF2214.jpg

Dodaj komentarz